Про це він розповів на своєму каналі.

«Логіка підказує, що вони (росіяни – Ред.) мали провести випробування ядерної зброї, тому що вона зберігалася давно, понад 30 років тому були останні випробування. Вона ж старіє, матеріали старіють. Загалом вони не провели жодного успішного випробування, навіть підземного», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політолога, ніхто навіть не знає, чи володіє росія дієздатною ядерною зброєю, чи тільки залякує нею. Також, як наголосив Олександр Кочетков, росія почала багато програвати, і тому ймовірність негативного сценарію у війні для неї зростає з кожним днем.

«Тобто зараз усе йде правильно з погляду України. Це важкий шлях, це кривавий шлях, проте цей шлях правильний, він веде до нашої мети», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт Начинка більше ніколи не витікатиме: простий спосіб залишити варення, сир або м'ясо всередині пиріжка В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua Борис Джонсон назвав країни, які скептично ставилися до війни в Україні до 24 лютого: «Це було шоком».

Також Знай.ua повідомляв, що росіяни хочуть напасти на власний Білгород, щоб заспокоїти прихильників війни: путін продовжує демонструвати відсутність логіки.