Загалом "Українська команда" передала на фронт більше тисячі бандерпечей, а зараз забезпечує понад 10 тисяч українських військових наборами для обігріву.

Про це повідомляє керівник штабу "Української команди" Артур Палатний.

"Сьогодні ми передаємо на фронт 100 бандерпечей. Вони обігріватимуть наших захисників, які знаходяться у нагарячіших точках - в районі Бахмуту та Вугледару. 50 бандерпечей призначені для бійців 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запороців. Ще 50 - для батальйону "Свобода", - розповідає Артур Палатний.

Загалом з початку акції "Тепло на фронт" "Українська команда" вже передала на передову понад тисячу бандерпечей. Волонтери забезпечили теплом майже 10 тисяч українських бійців.

"Наша акція триває. Ми продовжуємо постачати бандерпечі на передову. А крім того, почали відправляти на фронт індивідуальні набори для обігріву бійців. До них входять термоакумулятори, хімічні грілки, спиртові мініпечі, сірники тощо. Такі набори від "Української команди" також отримають не менше 10 тисяч наших захисників на передовій. Нашим буде тепло – ворогам пекло!", - зазначає керівник штабу "Української команди".

Популярні новини зараз
Перша леді Олена Зеленська боїться, що кожен ракетний удар буде для неї останнім: "Вірю" "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще