Про це він розповів у своєму блозі.

Насамперед експерт звертає увагу на заяву лукашенка про те, що, незважаючи на війни з Німеччиною у минулому столітті та масу жертв, ці рани все одно затяглися і зараз країни будують нові стосунки. Тобто, пояснює він, треба ніби і з Україною просто розпочати будувати нові відносини.

«Звертаюся до всіх мешканців усіх країн світу. Як ви собі уявляєте після війни відносини між росією та Україною?», - питає Михайло Шейтельман.

Тобто, розмірковує він, чи можна собі уявити, що люди нормально перетинатимуть кордон, країни торгуватимуть, українська фірма з російською уклала контракт, одні постачають сало, інші – нафту, а президент України спокійно зустрічається із президентом росії? І це, наголошує політтехнолог, після того, що сьогодні метою росії є знищення кожного українця.

«Все ж паркан і назавжди? Назавжди нічого не буває, ми це розуміємо. Але паркан на 100 років – точно. Я собі не уявляю, як це можна залікувати, виправити», - робить висновок Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Західні партнери продовжують наполягати на ППО для України.

Також Знай.ua писав про те, що Україна може отримати нові ракети, які отримають окупантів у глибокому тилу.