Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Це війна неймовірних масштабів із погляду геополітики Європи. І питання у тому, як далі гратимемо? Я думаю про стару Європу. Або розвиватимемо трансатлантичне партнерство, або далі гратимемо в континентальну гру з Китаєм і росією», - заявив Пьотр Кульпа.

За словами юриста, стара Європа дуже залежить зараз від решти світу. З одного боку, як наголосив Пьотр Кульпа, Європа отримує вигоду від торгівлі з Китаєм, а з іншого боку - вигоду від торгівлі зі США. Зараз же відбуватиметься дефрагментаризація економіки, тобто світова економіка не триматиметься лише на двох країнах.

«Зміниться структура соціальних контактів у найбагатших країнах старої Європи, де винагорода та праця не пропорційні», - заявив Пьотр Кульпа.

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Захід боїться повернення Криму: буде важка битва, у путіна може зірвати дах.

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Анатолій Якименко пояснив, чи становить Китай для росії загрозу.