Про це він розповів на своєму каналі.

«Що ж у принципі могло статися, чому такий масштабний блекаут, несподівано масштабний? Є лише три причини. Перша – ворог якимось чином отримав дуже точну інформацію про те, куди саме йому слід бити ракетами, щоб завдати найбільшої шкоди. Це можливо», – повідомив Олександр Кочетков.

За словами експерта, друга причина полягає в тому, що в процесі ручного балансування системи, відключення потужностей, підключення потужностей, перекидання електроенергії були допущені помилки. Ситуація стресова, і звісно, ​​щось могло піти не так. Згідно з третім припущенням, українські енергетики в процесі балансування та коригування були змушені врахувати інтереси впливових осіб України.

«В результаті стався масштабний блекаут і постраждали всі», - додав Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Україні загрожує повне занурення у темряву, якщо головну проблему не вирішити вже зараз.

Також Знай.ua повідомляв про тисячі об'єктів по всій країні: як держава-терорист постійно підтверджує свій статус.