Про це він розповів на своєму каналі.

«Що ж у принципі могло статися, чому такий масштабний блекаут, несподівано масштабний? Є лише три причини. Перша – ворог якимось чином отримав дуже точну інформацію про те, куди саме йому слід бити ракетами, щоб завдати найбільшої шкоди. Це можливо», – повідомив Олександр Кочетков.

За словами експерта, друга причина полягає в тому, що в процесі ручного балансування системи, відключення потужностей, підключення потужностей, перекидання електроенергії були допущені помилки. Ситуація стресова, і звісно, ​​щось могло піти не так. Згідно з третім припущенням, українські енергетики в процесі балансування та коригування були змушені врахувати інтереси впливових осіб України.

«В результаті стався масштабний блекаут і постраждали всі», - додав Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Легендарний Кузьма Скрябін знайшов, як порадувати всіх і з того світу: "Жаба має Вову в д*пу" Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Україні загрожує повне занурення у темряву, якщо головну проблему не вирішити вже зараз.

Також Знай.ua повідомляв про тисячі об'єктів по всій країні: як держава-терорист постійно підтверджує свій статус.