Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«На маю думку, як мінімум, у мавпи треба забрати гранату, тобто з ядерним озброєнням російської федерації щось треба робити. Я скоріш за все, для нас більш безпечний варіант – це все-таки поділення російської федерації на кілька суб’єктів, які, якщо й будуть ворогувати, то між собою», - повідомив Микола Спірідонов.

За словами експерта, практика світових війн показує, що після бойових дій завжди йде економічне піднесення країн. Як наголосив Микола Спірідонов, є надія, що після війни й на Україну очікує відбудова й певне економічне зростання.

«Треба цей час не упустити для того, щоб зміцнювати і обороноздатність, і економіку і все ж таки певним чином впливати на російську федерацію, щоб вона не могла ще нові війни розпочати», - заявив Микола Спірідонов.

Популярні новини зараз
Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Україна повинна завдати ударів по російській території: МЗС Латвії підтримали наше право.

Також Знай.ua повідомляв, що кухар путіна Пригожин намагається вербувати тепер російський бізнес: погрожує всім, хто не відпустить співробітників вмирати в Україні.