Про це він розповів на каналі «Легіст».

«Для того, щоб молодь розуміла взагалі, які вимоги до неї ставить суспільство, вона повинна бути не лише гучною, але й трохи глибокою, на моє переконання. І тому оцей запит на нові обличчя, який у нас тривалий час існував, він якраз був не про глибину знання й нове усвідомлення, а був про гучність», - повідомив Андрій Вігірінський.

За словами аналітика, насправді ж, люди, які вже сформували малий чи середній бізнес, тобто люди віком від 35 до 50 років, розуміють, що таке фінансовий моніторинг, що таке легальність походження коштів, що таке свобода використання коштів. Як наголосив Андрій Вігірінський, вони вже є носіями нової пам’яті в рамках того розвитку, який вони пройшли в іншій сфері.

«Вони володіють певним статусом, вони володіють певним ресурсом, вони розуміють, що їм є, що втрачати. Коли в тебе ще немає, що втрачати, і ти не розумієш цінності сьогодні 5 чи 10 тисяч доларів, бо в тебе є тільки тут, сьогодні і вже, то ти не змінишся», - заявив Андрій Вігірінський.

Популярні новини зараз
День Антоніни 30 січня: залучіть гроші у свій будинок, але не надумайте грати в сніжки і готувати сочевицю, заборони свята Гороскоп на тиждень з 30 січня по 5 лютого для всіх знаків Зодіаку: Овни в авралі, Раки розчаруються і проблеми Козерогів Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Ілон Маск вирішив нажитися на українцях: 15 доларів з кожного Starlink збагатять мільярдера.

Також Знай.ua повідомляв, що гривня ослабне, але не здасться: українців здивували прогнозом курсу долара до кінця 2023 року.