«Долати кривду…

Оберігати основу суспільства - ПРАВДУ…»

Григорій СКОВОРОДА

В день 300-ліття ВЕЛИКОГО УКРАЇНЦЯ Григорія СКОВОРОДИ відвідали та підтримали мужніх і незламних УКРАЇНЦІВ рідної ХЕРСОНЩИНИ.

Наша команда протягом останніх років реалізували низку гуманітарних, екологічних та спортивних проектів в нинішньому Херсонському районі, тож і нині здійснили гуманітарну поїздку громадами саме цього району.

Популярні новини зараз
У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови
Показати ще

Передали продукти харчування для військових, які звільняють Херсонщину та продукти, гігієнічні набори та одяг для мешканців району, які пережили 8,5-місячну окупацію російською ордою вбивць, ґвалтівників та мародерів військового злочинця Путіна, а нині активно допомагають нашим героям-воїнам.

Щира подяка за організацію та участь у нашій гуманітарній справі:

Олександру Федоренку, Олегу Герасимчуку, Олександру Кулінченку, Сергію Мельнику.🤝

Добрі слова вдячності за постійну підтримку наших проектів:

Леоніду ЦЕНТИЛУ і його команді з агрофірми «КОЛОС»;

Віталію ПУСТОВІТУ та його команді з «ВОЛОШКОВЕ ПОЛЕ»;

Руслану ГОЛУБУ та його команді з агрофірми «ТАК-Агро».👏

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА🇺🇦

П.С. Нагадую, що команда «РІДНОЇ КРАЇНИ» нині продовжує реалізовувати свої просвітницькі проекти у справі творення «УКРАЇНСЬКОГО СВІТУ (зокрема «УКРАЇНСЬКА книга - ДІТЯМ України», «СКВОРОДИнівська Україна», Твій ШЕВЧЕНКО», «УКРАЇНСЬКИЙ щорічник», «Україна потрібні ГЕРОЇ», «Здоровим і спортивним бути модно»…)а також допомагає гуманітарними проектами Збройним Силам, військових госпіталям, мешканцям звільнених від окупації громад.