Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Інформаційно-психологічні спеціальні операції не проводяться самі по собі. Якщо людина читає, якщо людина вникає в текст, наповнюється інформацією, це також пов’язується з психологією. Тобто змінюється якась модель поведінки, змінюються якісь наративи, розуміння якихось процесів», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, суть ІПСО – це супровід якихось реальних дій, саме до них формують певне інформаційне поле. Як зазначив Олександр Новохатський, ІПСО використовують для того, щоб посилити якусь дію формуванням психологічного супроводу або послабити, відволікти увагу.

«Ці операції не проводяться на пустому місці, їх треба розглядати тільки у зв’язці, сукупно з реальними діями», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Масштабний наступ росіян можливий протягом 10 днів: окупанти наростили сили та готові Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, російські окупанти вішають мирних українців на Луганщині.

Також Знай.ua повідомляв, про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку.