Про це вона розповіла на каналі Павла Себастьяновича.

«Нам треба готуватись і з питань компенсації, трибуналу, плану Маршалла. І готувати це все треба з людьми, біографія яких відповідає тому, що вони говорять. Друге – щоб ця група була справді групою експертів, які не просто вчора експертами стали, а експертів із досвідом», - повідомила Катерина Одарченко.

За словами політтехнологині, всі документи, які пропонує українська сторона, мають бути детально опрацьовані та мають враховувати інтереси інших країн. Як наголосила Катерина Одарченко, також усі документи мають враховувати геополітичний інтерес, свідчити про майбутню стабільність та перемогу демократії над авторитаризмом.

«І залучати треба тут і інші країни, які стикаються з такими самими проблемами. Тут треба мислити трохи ширше», – заявила Катерина Одарченко.

Популярні новини зараз
Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політик Дмитро Співак розповів, чому рішення країн G7 не має жодного сенсу: «Узгодили стелю цін на нафту».

Також Знай.ua повідомляв, що Георгій Біркадзе розповів, хто має сьогодні забезпечити українців світлом.