Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

Як розповідає гість програми, лікарні належать до критичної інфраструктури, а відтак там ніколи не допускали перебоїв із електроенергією. Водночас, додає він, там завжди були генератори, але у них не надто велика потужність і взагалі багато де їх ніколи і не використовували. Зараз же, констатує експерт, ситуація інша.

«Тепер нам потрібно всі медичні заклади переводити на генератори, тому що жоден регіон України не є безпечним: ні Закарпаття, ні Прикарпаття, ні Вінниччина, ні Хмельниччина, ні Київщина, а тим паче Центр, Південь та Схід», - підкреслює Олексій Буряченко.

За його словами, офіційна статистика Міністерства охорони здоров’я говорить про відсутність великого відтоку кадрів закордон. Тим не менш, пояснює політолог, питання в іншому – демографія цих медичних працівників є нерівномірною і розбалансованою, тому що лікарі переїхали на Захід України. Водночас він зазначає, що там пропорційно збільшилось і навантаження на лікарні через велику кількість вимушених переселенців, але на Півдні і Сході дійсно величезні кадрові проблеми в установах охорони здоров’я.

«Лікарських засобів зараз вистачає завдяки потужній допомозі наших закордонних партнерів. Потрібно відзначити, що у бюджеті на 2023 рік, як анонсував пан Радуцький, повністю профінансовані медичні послуги та медикаменти. Тобто тут, в принципі, все має бути більш-менш стабільно», - повідомляє Олексій Буряченко.

Популярні новини зараз
456 гривень щомісяця: хто з українців може оформити "бонус" до пенсії, лише одна умова Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв заявив, що Франція вже не розглядає Європейський Союз як спільний проєкт.

Також Знай.ua писав про те, що Вишинський пояснив, що війна проти України остаточно знищить ідеологію «руского міра».