Т.в.о. Голови Державної екологічної інспекції Ігор Зубович спільно із народним депутатом, заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Оленою Криворучкіною провели зустріч із знімальною групою німецького телеканалу “KelvinFilm” та розповіли про екологічну ситуацію в Україні.

Варто наголосити, що метою німецьких документалістів є створення відеоматеріалу, який покаже масштаби шкоди навколишньому природному середовищу, заподіяної російськими військами на території України.

Так, окрім збору коментарів фахівців та експертів, дотичних до фіксації та документування злочинів проти українського довкілля, опису механізмів та методик, які застосовуються для вирахування екологічних злочинів, в основу фільму увійдуть і кадри з місць надзвичайних подій.

А саме:

- пошкоджена нафтобаза у Київській області;

Популярні новини зараз
Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

- наслідки попадання дронів - камікадзе в олійний термінал в Миколаєві;

- знищені села в Криворізькому районі Дніпропетровської області;

- наслідки попадання ракети в ТРЦ «Амстор» у Кременчуці;

Крім того, відвідають Інститут морської біології та науковий центр екології моря в Одесі.