Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Чотири канали ще закриваються, це (санкції – Ред.) стосується посадових осіб багатьох, у тому числі військових, у тому числі причетних до цих псевдореферендумів, злочинів військових. Плюс ще проти банків тепер обмеження, плюс технологічні обмеження, тобто на постачання певних технологій», - повідомив Володимир Воля.

За словам політолога, новий пакет санкцій також торкнувся тих юридичних і фізичних осіб, які сприяли обходженню санкцій й організації схем. Як наголосив Володимир Воля, санкції з часом набирають обертів, ефект від них стає все більш відчутним.

«Я думаю, що 2023 рік для росії – це якраз рік, коли росіяни відчують доволі суттєво наслідки оцих санкцій», - додав Володимир Воля.

Популярні новини зараз
Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українці після перемоги житимуть краще, ніж у Польші: якими будуть зарплати та економіка.

Також Знай.ua повідомляв, хто може не платити за комуналку під час війни: кому доступний привілей.