Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Як ми знаємо, принаймні перші пів року Європейський Союз платив до мільярда євро за нафту та газ росії щомісяця. А витрати на той час на воєнні дії були близько 800 мільйонів. Лише один Європейський Союз фактично фінансував війну проти України», - зазначає Максим Ялі.

З іншого боку, додає він, зараз ці витрати збільшилися, росія використовує дорогі ракети, вичерпує свої резерви, провела мобілізацію і таке інше. Проте, констатує політолог, поки що очікуваного результату від санкцій ще не досягнуто, їм потрібно ще попрацювати.

Принагідно експерт нагадує, що той же Світовий банк спочатку навесні давав прогнози, що російська економіка впаде на 15%, а зараз вони вже скоригували до 3-4%. Як він зазначає, це ще не ті витрати, які позбавлять путіна можливості продовжувати війну або призведуть до бунту у самій росії і поваленню цього режиму.

«Польща, країни Балтії, я впевнений, і далі намагатимуться знизити цю стелю. Дай Боже, щоб у них вийшло, але я досить песимістичний щодо цього. Тому, на жаль, тієї стелі, яка змусить путіна припинити війну проти України, вони не досягнуть», - переконаний Максим Ялі.

Популярні новини зараз
Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна" "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, у ЗСУ розкрили плани росіян на Новий рік і закликали не вестись на радянські скріпи.

Також Знай.ua писав про те, що у Молдові розпочали підготовку до війни з росією.