Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«Чим може закінчитися ця війна, так теоретично міркуючи? Припустимо, що ми воюємо до кінця, що ніхто не здається, сила проти сили і більше нічого. Якщо Захід нам допомагатиме, як і раніше, у колишньому обсязі, то наша перемога неминуча», - повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, така війна виявиться затяжною і може тривати кілька років, тому що росія постійно надсилатиме нових мобілізованих, а ми їх знищуватимемо за допомогою все більш нової техніки і з більшою швидкістю. Як наголосив Михайло Шейтельман, мобілізація в росії теж відбуватиметься частіше.

«Оскільки західні технології просто такі хороші, що вони крутіші за будь-яке людське м'ясо, яке можна привезти з росії, то наприкінці Україна переможе, але ціною знищення всіх росіян призовного віку», - заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Водолії відпочинуть на всю, а Діви просунуться кар'єрою Масштабний наступ росіян можливий протягом 10 днів: окупанти наростили сили та готові Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, путін планує закрити кордони для чоловіків після загальної мобілізації, гра на виживання починається.

Також Знай.ua повідомляв, чи підлягають мобілізації юнаки до 27 років, які не проходили строкову службу — адвокат дав відповідь.