Про це він розповів на своєму каналі.

«Я також хочу сказати слова вдячності, і раніше ми якось цього не помічали, а сьогодні бачимо, що у нас сьогодні кіберфронт – це один із значних фрагментів цієї великої війни, яку сьогодні росія веде в Україні. Весь світ знає, що в росії серйозну увагу цьому приділяють», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, попри це, українським фахівцям вдалося відбити тисячі кібератак ворога. Як підкреслив Дмитро Співак, весь світ тепер бачить, що ця знаменита, хвалена кібернаступальна армія росії не може нічого досягти в Україні.

«Честь та хвала нашим фахівцям, нашій кібербезпеці, цьому департаменту, який щодня відповідає за безпеку країни», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Індексація пенсій в Україні: які зміни готують у лютому Відома астрологиня розповіла, коли прийде "мирний процес" в Україну Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, трофейні танки і БТР припадають пилом на складах ЗСУ без діла: захопили, але використовувати не можуть.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів, яка доля чекає на російських військових після війни.