Про це він розповів на своєму каналі.

«Першим кроком до переговорів є не готовність навіть сторін, не обговорення якихось положень. Ні, першим кроком є те, що сторони погодили тему переговорів, про що вони говоритимуть», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, поки обидві сторони конфлікту не визначать тему, яку обговорюватимуть, сенсу у переговорах немає. До того ж, як наголосив Олександр Кочетков, ця тема може визначатися навіть не на найвищому рівні, а на рівні довірених спеціалістів.

«Так ось зараз у нас жодної теми для спільних переговорів не зазначено. За тією ж традицією, обидві сторони в такій ситуації виходять із максимальними вимогами», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
7-11 грн за кВт: українцям можуть виставити "європейські" тарифи за світло, коли чекати Головне за ніч, 4 лютого: повернення Дорофєєвої у "Время и Стекло", нова небезпечна хвороба, ліквідація путіна та подорожчання Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, трофейні танки і БТР припадають пилом на складах ЗСУ без діла: захопили, але використовувати не можуть.

Також Знай.ua повідомляв, що ЗСУ наблизилися впритул до Кремінної і можуть взяти під контроль основні дороги Донбасу: а у росіян все стабільно погано.