Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Є така помилка, багато хто думає, що Ізраїль – це ще одна європейська країна, що є Італія, Угорщина, Ізраїль. Ні, взагалі Ізраїль – це азіатська країна», - наголошує Михайло Шейтельман.

Як він розповідає, ізраїльтяни знають, що вони мешкають в Азії. До того ж, додає експерт, йдеться не про тих росіян, які приїхали 10 років тому, навіть ті, хто приїхали 30 років тому вже знають, що вони живуть в Азії, вони в центрі Близького Сходу.

Тому, пояснює він, в ізраїльтян азіатські інтереси: їм цікаво, що думає Єгипет, що думає Йорданія, що думає Ліван, а російсько-українська війна далеко.

«Для ізраїльтян це таке, на периферії. Вони за нас при цьому морально, духовно, бо знають, що йде геноцид. Оце вони знають. Але воювати за нас…», - констатує Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Експерт заявив, коли ЗСУ піде у контрнаступ: "Незабаром буде..." Індексація пенсій в Україні: які зміни готують у лютому 7-11 грн за кВт: українцям можуть виставити "європейські" тарифи за світло, коли чекати Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, у Зеленського назвали точну кількість наших військових у російському полоні.

Також Знай.ua писав про те, що ЗСУ можуть найближчим часом взяти стратегічну точку.