Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

Як розповідає гість програми, величезна кількість людей, які перебувають не на фронті, нічого не знають толком і не бачать, писали, що буквально засинають під Арестовича. Тобто, констатує він, Арестович грав роль заспокійливого, це не стільки інформаційна функція, скільки мотивуюча, налаштовувальна.

«У якомусь сенсі колективний психотерапевт, але це не зовсім було би правильно, тому що психотерапевт лікує від чогось, а тут немає лікування, тут таке навіювання. Ти ж не можеш вилікувати маси, ти можеш навіяти, що у нас все буде добре, 2-3 тижні. Усі сміються, що 2-3 тижні, але через ці фрази люди й терпіли», - пояснює Олег Хом'як.

Тобто, констатує експерт, 2-3 тижні ще терпіти можна. Водночас, додає він, складно сказати, погана це ідея чи хороша, оскільки для цього треба вдруге експеримент провести, тільки вийде не Арестович, а інший інформаційний експерт, і говоритиме всю правду.

«Я думаю, що наше суспільство просто здохне, якщо воно чутиме всю правду. Навіть зараз, а перші місяці всі були із жахом, бо такого ніколи не було. Тому, якщо навіть зараз почати говорити всю правду, це буде жах», - робить висновок Олег Хом'як.

Популярні новини зараз
Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Франков розповів, що збіднює футбольне кіно.

Також Знай.ua писав про те, що 79 воїнів ЗСУ 2 тижні билися з 2 тисячами окупантів.