Насамперед, йдеться про майбутню податкову реформу, яка передбачає підвищення оподаткування «шкідливих виробів» (таких як тютюн і алкоголь) відповідно середньоєвропейським.

Податок на підакцизні товари - рішення, що має потенціал для наповнення державного бюджету, але є «але»:

здійснення тільки безготівкових розрахунків за тютюнові та алкогольні вироби викликають багато питань, зокрема: чи не призведе це, навпаки, до збільшення частки нелегального обігу цих виробів?

Із посиленням або введенням контролю з’являються й органи, що контролюють, й альтернативні методи вирішення проблем, що постали перед невдоволеними бізнесом і споживачами.

З першим можна наразитися на небезпеку у вигляді виникнення корупційної складової, з другим - черг на касах, створення безлічі рахунків для різних видів розрахунків та можливими матеріальними втратами.

Популярні новини зараз
Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..." Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Наразі важко розглядати подібні ініціативи, адже ми не маємо реальних цифр: потенційний прибуток, втрати, наслідки. Предметні дискусії можливі за умови розгляду комплексного рішення, а не окремих пропозицій. Зараз прослідковуватимемо тільки громадський резонанс і реакцію ринку.