Про це він розповів на каналі «Легіст».

«США, які часто експортують своє законодавство в зовнішній світ, повинні бути суб’єктами як мінімум конвенції ООН проти транснаціональної організованої злочинності. І ця конвенція єдина з точки зору міжнародного права, яка визначає поняття і статус транснаціональної організованої злочинної організації», - повідомив Андрій Вігірінський.

За словами аналітика, відповідно, США мають провести кримінальне розслідування злочинів ПВК «Вагнер», а не просто застосовувати санкцій. Як наголосив Андрій Вігірінський, ПВК «Вагнер» - це транснаціональна злочинна організація, тому її злочини на території різних країн повинні розслідуватися.

«Про те, що схожого характеру дії по відношенню до ПВК «Вагнер» будуть застосовані чи матимуть місце з точки зору публічної полеміки, стало зрозуміло цього тижня, коли з’явилося розслідування, де акцентували увагу на тому, яким чином і за рахунок чого фінансується «Вагнер»», - додав Андрій Вігірінський.

Популярні новини зараз
Маєтки та квартири на сотні мільйонів: ЗМІ розкрили, чим володіє Шуфрич від забороненої ОПЗЖ Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політичний експерт розповів, чи розуміють європейці криваві реалії російсько-української війни.

Також Знай.ua повідомляв, що політик Дмитро Співак припустив, навіщо голова ЦРУ прилітав до України: «Якісь пропозиції були».