Про це він розповів на своєму каналі.

«А навіщо прилітав Бернс, голова ЦРУ, до України? Ну, думаю, що не заради того, щоб просто висловити свою підтримку і навіть, напевно, не заради того, щоб розповісти про якісь плани росії, про наступ», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, завжди є канали закритого зв'язку, по яких можна поговорити і передати інформацію. Але, як наголосив Дмитро Співак, якщо головний розвідник США перелітає океан заради зустрічі з Зеленським, то була важлива інформація або від ЦРУ, або безпосередньо від президента США Байдена.

«Про що була ця мова? Мені сказати складно, що попереджають, які дані дають. Може, якісь пропозиції були, може якась агентурна мережа. Такі візити зазвичай широко не висвітлюються. Проте можна припустити, що власне після цього візиту і почалося відкриття другого фронту», - повідомив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олесь Доній пояснив, чому українці не борються за свої зарплати тут, а просто їдуть працювати в чужі країни.

Також Знай.ua повідомляв, що Дмитро Снєгирьов пояснив, хто міг бути каталізатором «яєчного» розслідування у Міноборони.