З Києва спеціально приїхали упорядник обох книг-Олесь Доній, та його соратники Павло Гай-Нижник та Микола Томенко, а також видавець Ігор Степурін("Саміт-книга").

Презентації віддбулися в Національному Університеті "Полтавська політехніка", Полтавській центральній міській бібліотеці, Полтавській Академії неперервної освіти. Кожна презентація тривала від 2 до 4 годин.

В цих акціях також взяли участь ректори та викладачі місцевих вишів, керівництво Полтавської міськради, науковці та громадські активісти.

Олесь Доній та його однодумці планують серію презентацій в інших містах країни.

Популярні новини зараз
Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Олесь Доній - автор Концепції "25 сходинок до суспільного щастя", яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія-як модерний аналог Григорія Сковороди".