Вчора 304 депутати ВР із «Слуги народу», партії Медведчука і примкнувших до них «Батьківщини», Довіри» і «За майбутнє» ВПЕРШЕ в історії нашої ДЕРЖАВИ ліквідували ІСТОРІЮ УКРАЇНИ як обов‘язковий предмет для вступу до вишів?!

Щоправда, вищезгаданий законопроект ухвалено поки що в першому читанні.

Нагадаю, що попри критику фахівців та громадськості більшість ВР та МОН вважають, що в період війни російської орди терористичної країни військового злочинця Путіна знання ПРАВДИВОЇ історії України для отримання права на вищу освіту НЕ АКТУАЛЬНІ.

Нагадаю, що базові знання національної історії в багатьох країнах від Латвії до США є ОБОВ‘ЯЗКОВИМИ навіть для отримання ГРОМАДЯНСТВА країни. Наша ж влада у співпраці із ОПЗЖ і К. переплюнула і всіх табачників разом взятих у зневазі до УКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРІЇ.

Спочатку «урядові єврооптимісти» із попередньої влади скоротили кількість годин для історії України в шкільному курсі, потім виключили історико-культурний блок із обов‘язкових предметів у вузах, а нинішня влада пішла далі й вирішила ліквідувати історію України обов‘язковий предмет для вступу.

Популярні новини зараз
Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." 4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

Корисно також згадати про часи України в складі Сталінської Росії, які у своєму «Щоденнику» описав наш Олесандр ДОВЖЕНКО:

«…Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історії цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним - це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас…»

А ви ще досі дивуєтеся:

- полтавським мамаям, які захищають ката Петра;

- чиновникам і депутатам-колаборантам;

- фанатам Путіна, Медведчука і Табачника на посадах керівників вузів та національних закладів культури в Лаврі, музеї Шевченка…?