Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

«Навіть право на життя є умовним, бо на війні можна вбивати вояків, солдатів, коли правоохоронні органи звільняють заручників, вони можуть вбити терористів», - зазначає Валентин Гладких.

Єдине, чого не можна робити, підкреслює експерт, – це принижувати людську гідність: не можна катувати, не можна ставити людину в умови, коли це принижує її людську гідність.

«Сам факт наявності людської гідності абсолютно не означає, що автоматично у цієї людини виникає честь, що у неї виникає якийсь гонор. Це все те, що доведеться заслужити, це все те, що доведеться проявляти», - пояснює Валентин Гладких.

Принагідно він зазначає, що є поняття того, що кожна людина прагне визнання нарівні з іншими особами. Тим не менш, констатує гість програми, ми прекрасно розуміємо, що боягуз ніколи не буде визнаватися у суспільстві вище, ніж людина хоробра.

Популярні новини зараз
Оновлення даних через додаток "Резерв+": повна інструкція Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця По ваші лічильники скоро прийдуть: що потрібно зробити, якщо незнайомці вже на порозі Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Патарецький пояснив, що саме добровольчі батальйони у 2014 році зупинили просування росіян на Донбасі.

Також Знай.ua писав про те, що Патарецький розповів, чому важливо запровадити в Україні військово-спортивно-патріотичне виховання.