Про це він розповів у програмі «Різні люди».

Як розповідає військовий, вони вважають, що хороша військова кар'єра склалася, якщо ти пішов у відставку підполковником. Більшість офіцерів, продовжує він, у них іде у відставку після 20 років служби майорами, а ті, кому пощастило, стали підполковниками. Полковник, пояснює гість програми, - це радше політичне рішення, тому що їх обирають 5-10 зі 100 і всі заслуговують на цю посаду.

«Тому часто стати полковником – це в нас уже таке політичне рішення, тому що потрібна така людина на цьому місці в цей час, це не означає, що вона краща за інших. І це вважається щастям, якщо ти став, як у нас називається, повним орлом, повним птахом. Full bird – це вважається щастя», - наголошує Гаррі Табах.

Також він зазначає, що військовим у США дають знижки у магазинах, але це особисте рішення бізнесів. Крім цього, додає гість програми, кожен американський військовий може мати безкоштовне навчання в університеті після служби або ж можна передати це право комусь із близьких родичів.

Популярні новини зараз
Українцям дозволять відкупитися від мобілізації – новий закон вже на підході Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе розповів, чи Україна додруковуватиме гроші на оборону.

Також Знай.ua писав про те, що Покальчук пояснив, чому не можна забувати про ветеранів.