Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

Передусім експерт зазначає, що рівень травматизації після війни у кожної людини різний, це залежить від генетики, життя до цих подій, різницею між очікуванням і реальністю, конкретно пережитої травми. Окрім цього, додає він, такими травмами займаються різні спеціалісти – психологи, психотерапевти, невропатологи, психіатри.

«По-перше, це моменти реабілітації, якщо є якісь наслідки цієї травматичної події. А вони, до речі, далеко не в усіх будуть, тому що переживають дію всі, але дехто пережив, а дехто лишиться із війною в голові, така людська природа», - пояснює Олег Покальчук.

Принагідно він як соціальний психолог розповідає про кейс Корейської війни, якого варто уникати. За словами гостя програми, про ветеранів Корейської війни свого часу інформаційно забули, в американських медіа про неї говорять як про забуту війну. Це, підкреслює він, було великою моральною травмою для людей, яка породила цілу низку різних соціальних негараздів, з’явився термін самотнє покоління, загублене покоління.

Популярні новини зараз
Еко-активістка, яка виїхала до Європи, звинуватила ЗСУ за "срачі" в окопах: "Це все сортується" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе розповів, кому насправді мали вручити «Оскар».

Також Знай.ua писав про те, що Доній розповів, до чого потрібно готуватися українцям після війни.