Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

На думку експерта, те, що зробили з «Оскаром», було не по-людськи і несправедливо, а справедливість – один із найважливіших принципів у житті. «Оскар» же, заявляє він, мали дати нам, адже це привернуло би більше уваги до України.

«Мали дати нам «Оскар». Але я також вважаю, що ця подія негарна, але не зовсім погана. Тому що це дає можливості подивитися фільм про Навального, щоби весь світ зрозумів, із якою падлюкою мають справи росіяни, вони заслуговують на таку падлюку, як він (ред. – путін)», - пояснює Георгій Біркадзе.

Як він зауважує, якби «Оскар» отримав сьогодні хтось інший, то це насправді було би ще гірше. Тому, підсумовує він, «Оскар» фільму про Навального – це погано, але ще не критично.

Популярні новини зараз
Мер у росії закликає бити молодь, щоб навчити відповідати за свої слова: "У морду - це боляче" Еко-активістка, яка виїхала до Європи, звинуватила ЗСУ за "срачі" в окопах: "Це все сортується" Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе заявив, що добрий рускій – це коли він мертвий у нас у чорноземі.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, скільки ще протримається тіньовий ринок.