Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

На думку експерта, те, що зробили з «Оскаром», було не по-людськи і несправедливо, а справедливість – один із найважливіших принципів у житті. «Оскар» же, заявляє він, мали дати нам, адже це привернуло би більше уваги до України.

«Мали дати нам «Оскар». Але я також вважаю, що ця подія негарна, але не зовсім погана. Тому що це дає можливості подивитися фільм про Навального, щоби весь світ зрозумів, із якою падлюкою мають справи росіяни, вони заслуговують на таку падлюку, як він (ред. – путін)», - пояснює Георгій Біркадзе.

Як він зауважує, якби «Оскар» отримав сьогодні хтось інший, то це насправді було би ще гірше. Тому, підсумовує він, «Оскар» фільму про Навального – це погано, але ще не критично.

Популярні новини зараз
Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе заявив, що добрий рускій – це коли він мертвий у нас у чорноземі.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, скільки ще протримається тіньовий ринок.