Про це він розповів у програмі «Розвилки».

«Тіньовий ринок, а минулого року його оцінювали у суму приблизно 7 трильйонів доларів, починає схлопуватися. І всі, хто тим чи іншим чином будуть інвестувати або зберігати там гроші, врешті решт розоряться», - попереджає Руслан Бізяєв.

Окрім цього, розповідає він, Федеральна резервна система США вирішила збільшити відсоткову ставку. За словами експерта, це не стане проблемою для американської і навіть неамериканської промисловості, але не для більш віртуальних бізнесів. Зокрема, він говорить про біткоїни, зелений курс, тощо.

Як зазначає політолог, підвищення ставки також говорить про те, що долар буде дорожчати. А дорожчання долара, пояснює він, означає неминучу девальвацію майже всіх світових валют у тому чи іншому ступені. Найменше, стверджує експерт, це відобразиться на євро і, можливо, на англійському фунті, а от всі інші валюти, особливо країн, що розвиваються, або бідних країн, або країн, що воюють, будуть девальвувати.

«Треба готуватися до того, що в цьому фінансовому році гривня буде девальвувати безвідносно того, який буде розмір світової фінансової допомоги», - підсумовує Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Росіяни не позбудуться так швидко путіна, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту" Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе заявив, що добрий рускій – це коли він мертвий у нас у чорноземі.

Також Знай.ua писав про те, що Ялі розповів, чи має росія вплив у Центральній Азії.