Про це він розповів у програмі «Різні люди».

Як пояснює гість програми, стандарти НАТО – це так само, як і стандарти влади. Зокрема, зазначає він, в Україні влада змінювалася вже багато разів і змінюватиметься далі, як у нормальній демократичній країні, а у росії вона не змінюється вже дуже давно. Також, додає військовий, президент Зеленський – не радянська людина, він сформувався вже в Україні із західними цінностями, як і його оточення.

«Якщо порівняно з путіним взяти, який КДБіст, який закінчив КДБшні школи, який радянська людина до мозку кісток. І оточення таке саме за віком, за ментальністю. Генерал Залужний ніколи не служив у радянській армії, і він закінчив наші академії, він навчався на Заході. Він уже стандарт НАТО», - наголошує Гаррі Табах.

Принагідно військовий розповідає про одного українського молодого генерала, із яким він познайомився у Запоріжжі, який теж закінчив західну школу десантників та розвідників. Ця людина, констатує гість програми, також є західним, НАТОвським стандартом.

«У нього не було жодних висюльок і всього цього, він прийшов у польовій формі, сів, зі мною поговорив, сказав: «Дайте зброю, інструменти і я їх знищу». Все, ось це і є професіонал, професійний солдат, не важливо, він рядовий чи генерал, він професійний воїн, як 300 спартанців, це вже НАТОвський стандарт», - робить висновок Гаррі Табах.

Популярні новини зараз
Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Табах розповів, що займався ядерним роззброєнням України.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, чи буде покарана росія за збитий американський безпілотник.