Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

«Чи готове суспільство? Суспільство ніколи не готове, бо це шок. Якби воно було готове, не було б жодної інноваційності в цьому, ми би просто йшли якимось шляхом, який нам зрозумілий. Тобто це завжди буде якийсь шок і більшість людей, як завжди, адаптується в процесі, перебудовується якимось чином. Так це і станеться», – пояснює Олег Хом'як.

Як він згадує, колись не було інтернету, телефонів, але були пейджери, і це було круто. Зараз же, розповідає гість програми, озираючись назад, він запитує себе, як узагалі можна було нормально з кимось домовлятися про зустріч у центрі міста чи йти в гості, як можна було їхати в інше місто без навігатора і не заблукати. Проте, констатує експерт, тоді це було нормальним і люди так спокійно жили, тобто ми можемо адаптуватися.

«Якщо у вас є зрозуміла логіка майбутнього, куди це все йде, то скоріш за все так не буде. Буде якось інакше. Тож це шок. Можна малювати якісь речі, але відбувається якось інакше, ще й якщо взяти земну кулю, то нерівномірно. Тому що є багаті країни, бідні країни, певною мірою буде нерівномірність», - зазначає Олег Хом'як.

Популярні новини зараз
ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років" Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній пояснив, що рівень почуття власного щастя багато в чому залежить від відкритості суспільства.

Також Знай.ua писав про те, що Табах розповів, які бонуси та пільги у США мають військові.