Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Китай мені особисто нагадує таку Велику китайську стіну. Китай не може співіснувати з іншими цивілізаційними утвореннями, тому що немає коду оцього поєднання. Це стіна, яку можна перенести або за цивілізаційне утворення, або відгородитися від нього», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, інших варіантів у Китаю просто не може бути. Як наголосив Олександр Новохатський, Китай хоч і наголошує у своєму так званому мирному плані про те, що всі цивілізації мають співіснувати разом, однак сам же не здатний співіснувати з ними, бо не має необхідного коду поєднання.

«Коли ми читаємо в так званому мирному плані про співіснування з іншими цивілізаціями, то одразу бачу Уйгурський автономний округ, там де уйгури повністю під цифровим наглядачем китаїзуються», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Суддя Тандир який збив нацгвардійця, цинічно все заперечує: був тверезим, їхав повільно Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня для всіх знаків Зодіаку: розставання у Близнюків та Львів, повернення колишніх у Водоліїв Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття" Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політичний експерт пояснив, чому росії сьогодні так сильно потрібен Китай.

Також Знай.ua повідомляв, що Максим Ялі розповів про цілі візиту Сі Цзіньпіна: «Зафіксувати зміни у відносинах, щільність поглинання російського ринку».