Про це він розповів у своєму блозі.

На думку експерта, перший день візиту Сі Цзіньпіна у москву – це тільки символіка і заяви, а далі вже будуть головні новини, угоди і домовленості. Тим не менш, констатує він, висновок про зростання щільності відносин Пекіну і москви можна зробити з того, що за 2 минулі місяці росія продала Китаю на 25% більше нафти, аніж минулого року.

«Ось це головний підсумок. Для чого цей візит відбувається? Зафіксувати зміни у відносинах, щільність поглинання російського ринку китайськими товарами, а також перетворення росії на головного постачальника енергоносіїв. Тому що ось за ці місяці вперше росія передала нафти Китаю більше, аніж Саудівська Аравія. Це було вперше зафіксовано», - підкреслює Максим Ялі.

Поки що, стверджує він, у приїзді Сі Цзіньпіна у москву більше символізму, аніж навіть того, що дав неочікуваний візит прем’єра Японії до Києва. До того ж, зауважує експерт, цей візит – відлуння зустрічі глави Китаю із путіним. На його думку, приїзд прем’єра Японії, країни G8, яка знаходиться на дуже великій відстані від України, очевидно, має свої причини.

Популярні новини зараз
17-річних українців терміново кличуть в ТЦК: що на них чекає Українці можуть отримувати щомісяця 2361 грн: що для цього потрібно Комунальники почнуть обходити квартири українців Українцям пропонують нову фінансову допомогу: гроші виплатять одразу
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Табах заявив, що не потрібно робити з українських міст сталінгради.

Також Знай.ua писав про те, що Хом'як розповів, як ЗМІ створюють помилковий образ бійців на фронті.