Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

За словами гостя програми, він уже зробив висновок, що коли наші ЗМІ з якихось сюжетів війни роблять героїчний символ, можна бути впевненим просто, що все піде погано. Зокрема, зазначає експерт, так було з Маріуполем. Він наголошує, що це драматичний важкий момент, але коли там воювали наші бійці, виникло сподівання, що вони не люди, а кіборги.

«Там стоять як би вічні кіборги, але, відповідно, вони не вічні, вони просто люди і з усіма складнощами військового управління, постачання тощо. Вони гинуть, воюють, їм теж там страшно, а їх позиціонують як щось незламне. Я вже з досвіду знаю, коли ЗМІ розкручують якийсь позитивний сюжет, там буде якась катастрофа, як мінімум, емоційна», - пояснює Олег Хом'як.

Тобто, стверджує експерт, йдеться про невиправданий ентузіазм. А невиправданий він тому, продовжує він, що він у людей тут, які не воюють, щодо тих, які воюють.

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня "Зніму погони та вийдемо": в Одесі поліцейський вирішив бійкою відстояти російську мову ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе пояснив, навіщо росіяни збили американського безпілотника.

Також Знай.ua писав про те, що Качура розповів, який унікальний шанс з'явився у російських олігархів.