Про це він розповів на своєму каналі.

«У російських олігархів з’явився унікальний шанс зняти з себе санкції та повернути назад свої улюблені вілли та яхти. Потрібно просто доставити одного божевільного діда в Гаагу», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, російські олігархи через санкції втратили вже мільярди доларів. Як наголосив Олександр Качура, ніколи ще життя якогось одного пенсіонера не коштувало настільки дорого в російській федерації.

«Давайте, ми віримо і чекаємо», - заявив Олександр Качура.

Як писав раніше Знай.ua, Марина Ставнійчук пояснила, які проблеми для росії створює ордер на арешт путіна: «Може постати питання про…».

Популярні новини зараз
ПФУ піде по квартирах: що обов'язково перевірять Є лише місяць: ПФУ висунув нову вимогу, інакше субсидію скасують Пенсіонерів звільнили від обов'язку платити за комуналку: що відомо Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що журналіст Олександр Мартиненко розповів, наскільки війна залежить від путіна: «Рішення ухвалював він».