Про це він розповів у програмі «Різні люди».

Як розповідає гість програми, ще живучи в росії, він мав контакти з українцями і було якесь уявлення, що Україна – це інша країна, але все ж таки в цьому плані не було єдиної розділової смуги.

«І це добре, бо нації народжуються у війні і українська нація народжується зараз. Коли я переїхав, звичайно, у мене було відчуття, що люди добріші, це чисто у побутовому плані. Ідеш у метро і виходиш із нього без якихось образ, без поштовхів», - пояснює Кирило «Солар».

За його словами, це не означає, що в московському метро тебе одразу заштовхають або заплюють, але ось загальна атмосфера в Україні якась більш схильна до добрих стосунків один з одним. Можливо, це, зазначає військовий, і зіграло злий жарт із українцями, що вони надто добрі.

Популярні новини зараз
У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня для всіх знаків Зодіаку: розставання у Близнюків та Львів, повернення колишніх у Водоліїв Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Постернак розповів, навіщо російські пропагандисти говорять про новий референдум.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, як Китай пропонуватиме Україні мир.