Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Ось є російська опозиція, розрізнена, Каспаров, Ходорковський. Їхня проблема в чому? Там дуже багато розмов, хороших, поганих, корисних, марних, потрібних, непотрібних, якісь обіцянки, форуми, ще щось, але там дуже мало справ», - пояснює Денис «White Rex».

На думку військового, російські опозиціонери давно вже стали політичними банкрутами. Як він наголошує, опозиція мала багато часу, фінансів і медіаресурсів, щоб щось зробити, але де вона опинилася зараз? Опозиціонери, продовжує гість програми, розвіяні світом, розкидані та дезорганізовані.

«Є інший полюс – ми, воюємо, стріляємо, вбиваємо, боремося, у крові, у бруді, незручні, жорсткі. Бійці не політики. Наш голос порівняно з їхнім голосом. Мало нас дуже чутно, погано. А їхніх справ ми навіть не бачимо», - констатує Денис «White Rex».

Популярні новини зараз
У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Знову нічому не навчилися: блогери та прості українці після обстрілу повикладали у мережу роботу ППО Як дізнатися, звідки "намалювалася" заборгованість у платіжці: Нафтогаз дав пояснення споживачам Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, боєць «РДК» Кирило «Солар» розповів, чим українське суспільство відрізняється від російського.

Також Знай.ua писав про те, що кулеметник «РДК» Данило «Шайба» розповів, чи можна перевиховати росіян.