Про це він розповів на каналі «My.ua».

Як зазначає експерт, Бог – це любов, якщо ви вірите у Бога. Тим не менш, пояснює він, у концепції «25 сходинок» про це не йдеться, адже бути українцем – це не змагатися між конфесіями. За словами ідеолога, ми можемо бути православними, греко-католиками, католиками, протестантами, іудеями, мусульманами чи атеїстами і водночас бути українцями.

«Це не означає, до речі, що він невіруючий. Священники кажуть, що є віруючі, які ходять до церкви, і є невіруючі. Я кажу, що ні. Нема людей невіруючих. Є релігійні і є не релігійні», - зауважує Олесь Доній.

Як пояснює ідеолог, людина може бути віруючою, навіть якщо не вірить в існування Бога і не ходить у його церкву. У цьому плані, констатує він, йдеться про комплекс цінностей, який нас об’єднує безвідносно того, ходимо ми в церкву чи ні.

«Але одна зі сходинок – «Усвідом себе українцем». От що нас може об’єднувати – усвідомлювати себе українцем, незалежно від етнічного походження, мови, ходить чи не ходить у церкву, тому що у нас повинна бути все-таки єдність. Єдність національна, державна, світоглядна, суспільна, яка завгодно між собою», - підсумовує Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня для всіх знаків Зодіаку: розставання у Близнюків та Львів, повернення колишніх у Водоліїв Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття" Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Як повідомляв Знай.ua, Доній розповів, що після війни у багатьох країнах військові вдаються до самогубства.

Також Знай.ua писав про те, що Співак розповів, яку помилку роблять усі диктатори.