Наші конспірологи пишуть, що нібито на Росії в Путіна знову проблеми зі здоров‘ям!

Не знаю щодо здоров‘я, але те що ніч з 9 на 10 квітня військовому злочинцю Путіну снився страшний політичний сон - це точно!

Уявіть тільки таку ситуацію:

очільник держави тероризму ще не відійшов від шоку щодо вкрадених російських тіньових мільярдів Медведчуком і К. на створення Малоросії, як тут ще один відданий друг Росії Бойко став співавтором Постанови ВР про НАТО для України!

Отож, 9 квітня 2023 року у Верховній Раді зареєстровано проект Постанови «Про Звернення ВР до держав-членів НАТО, Парламентської асамблеї НАТО щодо членства України в Організації Північноатлантичного договору». В ній український парламент вітає вступ Фінляндської Республіки до НАТО і закликає держави-члени Організації Північноатлантичного договору ПІДТРИМАТИ обґрунтовану за нинішніх надзвичайних обставин потребу України у НАБУТТІ ЧЛЕНСТВА в НАТО.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 2-8 жовтня для всіх знаків Зодіаку: влада Риб, вибір Стрільців та перешкоди Дів У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Дмитро Мєдвєдєв, Юрій Бойко, Віктор Медведчук
Дмитро Мєдвєдєв, Юрій Бойко, Віктор Медведчук

Але найцікавіше, що серед ініціаторів цієї Постанови один із очільників забороненої партії Медведчука-Путіна «Герой України від Кучми» Юрій Бойко?!

Нагадаю, що вся державна, політична і бізнесова кар‘єра Юрія Бойка була побудована на просуванні російської доктрини «вічного нейтралітету України та відмови від членства в НАТО».

І тут нате - активний НАТОвець чи може просто типовий пристосуванець?!

Отака історія забороненої проросійської партії, яку так по факту і не заборонили, але тимчасово переагітували.