Про це повідомив керівник волонтерського штабу Артур Палатний у Facebook.

"Вже сьогодні цей позашляховик поїде на передову виконувати бойові завдання. Впевнений: він не підведе. І збереже життя нашим героям, які боронять Україну на одному з найгарячіших напрямків", - зазначив Артур Палатний.

Він наголосив, що цей позашляховик легко подолає будь-яке бездоріжжя.

Раніше "Українська команда" передала 72-й ОМБр ім. Чорних Запорожців дуже дефіцитну в Україні гуму для американських позашляховиків Hummer. Також волонтери привозили на передові позиції 72-ї бригади та 242-го батальйона тероборони Києва розвідувальні БПЛА з приладами нічного бачення та системи Starlink.

Популярні новини зараз
Пенсії піднімуть з березня: які надбавки світять пенсіонерам Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували Пенсіонерам виплатять по 5 тисяч: як отримати надбавку Пенсії, субсидії, соцдопомога: ПФУ дав отримувачам виплат 10 днів
Показати ще

Триває великий збір "Української команди" на дрони-камікадзе, які волонтери передають на передову разом з "вибуховими побажаннями" окупантам від українців, які донатили на ці безпілотники.