Про це він розповів на своєму каналі.

«Сьогодні СБУ по-справжньому перетворюється на якусь потужну спецслужбу, як «Моссад». Багато сьогодні сучасних спецслужб вже поглядає і придивляється до низки методів проведення дуже тонких, багатоходових спецоперацій, які сьогодні здійснює Служба безпеки України», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, багато що з того, що зараз робить українська Служба безпеки, увійде в історію українських спецслужб. Як зазначив Дмитро Співак, окрім успішних спецоперацій на території ворога, на тимчасово окупованих територіях, СБУ вдається ще й запобігати спецопераціям російських спецслужб в Україні.

«І йде робота контррозвідки, робота кібербезпеки, робота з виявлення агентів впливу в економічній сфері», - додав Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 25 вересня - 1 жовтня для всіх знаків Зодіаку: перешкоди Левів, помилка Скорпіонів та пауза Риб 12-річну школярку вигнали з уроку за те, що вона прийшла у дешевій спідниці Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Анатолій Якименко розповів, чи може Україна вести бойові дії на території рф: «Ми самостійно визначаємо військові цілі».

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Михайло Шейтельман пояснив, завдяки чому можна врятувати багато українських життів: «Мета цього удару…»