Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

лукашенко живий чи коні двинув? Запитую, бо від цього теж залежить наша безпека. Якщо на нас ще з того краю насипатимуть, то буде дуже не весело.

Я так скажу, він не мертвий, але Двійка пентаклей, Вісімка кубків, мені здається, що він знаходиться в лікарні, це 100%, і мені здається, що він непритомний. Вісімка кубків – це відхід кудись. Або його якось укладають спати, або дуже сильні знеболювальні з чимось, або це пов'язане з відходом, це не кома, але щось таке схоже, наркоз може бути

Він у москві чи в мінську?

Думаю, що він у москві.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Які зараз плани щодо України у ворогів? Вони хочуть нас залякати, щоб ми припинили контрнаступ, чи вони хочуть зараз гарно втекти з нашої території?

Карта Правосуддя падає, Туз кубків. Показати свою міць вони хочуть. І що, куди, навіщо? Десятка мечів падає, Смерть – руйнація, Шістка кубків – це минуле, образа. Коротше, вони ображені на нас, засмучені сильно, і таким чином вони нам мстять за все.

Внутрішні процеси в росії цього тижня загостряться? Що там бєлгород, курск?

Так, Колесо Фортуни, рух далі.

Вони вже заборонили говорити слово «шебекіно» в ефірах усіх ТБ, писати про шебекіно, з Яндекса прибирають це слово, щоб люди не шукали інформації. Чи будуть інші міста, про які не говоритимуть у російських новинах?

Так, падає Башта – руйнація. Будуть.

Чи довго їм вдаватиметься ховати таємницю від росіян? Чи, може, протягом 2-3 тижнів росіяни почнуть говорити, що щось не так, там іде війна?

Вони зрозуміють. Четвірка мечів падає, нічого не зміниться. Для росіян нічого не зміниться абсолютно.

Тобто «іх там нєт»?

«Іх там нєт».

Що може стати причиною масових бунтів у росії?

Саме рух у їхній бік. Тобто, чим далі будуть ці хлопці йти, які були у бєлгороді, тим більше у людей буде претензій до влади. І ще показує Шістку пентаклів перевернуту – це виплати, гроші.

Як повідомляв Знай.ua, Бюн розповіла, чи будуть обстріли та ядерний удар з білорусі.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, чи потрібен Україні флот.