Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«У професійному спорті ти можеш дозволити собі відбитися, вийшовши на ринг один раз. Більше ти не вийдеш на ринг, якщо вийшов просто відбитися, а не вести бій для того, щоб перемогти. Хто собі ставить задачу відбитися? Той, хто позиціонує себе як жертву», - повідомив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, це стосується і війни. Якщо якась країна демонструє слабкість і позиціонує себе як жертву, то вона не буде здатна вести повноцінний бій і перемагати супротивника. Як зазначив Анатолій Якименко, країна, яка не готова вести повноцінний бій, ставить просту задачу – тимчасово відбитися.

«Чи можна довго перебувати в статусі жертви? Звичайно ж, не можна. Якщо країна залишається в статусі жертви, її вб’ють», - заявив Анатолій Якименко.

Популярні новини зараз
Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, економічний експерт розповів, із ким сьогодні Україні треба будувати відносини і вести торгівлю.

Також Знай.ua повідомляв, що потрібна сіра зона на території рф: військовий Святослав Дубина пояснив, чому прикордонні області в постійній небезпеці.