Зараз наша команда надає найкращу інформацію зі світу технологій для українців. Про це у великому інтерв'ю виданню From.ua розповів відомий український інвестор, власник компанії White Rock Management Сергій Тронь.

Інвестор зазначив, що він довгий час шукав команду професіоналів зі світовою популярністю та найкращою експертизою, а також високоякісним контентом, яким можна поділитися з українською аудиторією.

«Моя місія – допомогти українським громадянам стати криптограмотними та інтегруватися у глобальне світове ком'юніті», - висловив свою позицію інвестор.

Зокрема, він вважає, що екологія та енергетика є найважливішими платформами для прогресу.

«Екологія планети – це спадщина, яку ми передамо майбутнім поколінням, тому потрібно з усією відповідальністю ставитись до цього питання. Енергетика – невід'ємна частина ланцюжка технологічного процесу. І потенціал української енергетики дуже високий. Наступного разу я приділю окремо цій темі увагу, тож слідкуйте за подальшими моїми інтерв'ю», - сказав Тронь.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі Тесть організував "облаву" ТЦК на зятя-ухилянта Пенсіонерка опинилася у ліжку незнайомця: страшна помилка працівників лікарні дорого обійшлася Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає
Показати ще

На запитання, чи не приваблює його уряд для співпраці у військовому секторі, бізнесмен висловив свою стійку позицію.

«Кожен має бути на своєму місці та приносити користь від того, що вміє якісно робити. Я, насамперед, бізнесмен і роблю все можливе, щоб успіх мого бізнесу та міжнародний досвід, який я зараз здобую, міг бути застосовним на благо повоєнного розвитку України. Основа мого бізнесу – це не лише ІТ-технології. Це децентралізоване, технологічне виробництво щодо масштабування глобальної мережі Біткойн», - пояснив Сергій Тронь.

Насамкінець він поділився думкою, куди найкраще інвестувати сьогодні.

«Інвестиції у технології та інновації – головний драйвер успіху сучасного суспільства. А під час війни та проблем в економіці це стає більш актуальним», - резюмував інвестор.