Про це він розповів на своєму каналі.

«Угорщина та її керівництво перебувають у певній залежності, я вже не знаю, що там відбулося в минулому. Але явно проглядається абсурдна, невигідна і керівництву Угорщини, і своїй країні ця підтримка росії», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, ця підтримка росії призводить до конфронтації Угорщини з Європейським союзом, від якого країна здебільшого отримує всі гроші, всю фінансову допомогу. Як зазначив Олександр Кочетков, ця історія може погано закінчитися для Угорщини.

«Це закінчиться погано або для Угорщини, або для її нинішнього керівництва, бо коли трохи вщухне ситуація військова в Україні, то Угорщиною займуться предметно і поставлять її на місце. На одній чаші терезів – її заяви та претензії, а на іншій чаші – її економічні можливості та допомога від ЄС», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував Унікальний таємний лист Лесі Українки знайшли та показали всім: що приховувала велика поетеса Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Марина Ставнійчук пояснила, чому країни ООН мають допомагати Україні: «Усі держави мають докладати зусиль».

Також Знай.ua повідомляв, що економічний експерт розповів, з ким сьогодні Україні потрібно будувати відносини та вести торгівлю.