Зокрема, група звертає особливу увагу на санітарний стан укриттів та доступність для людей в режимі 24/7.

Крім того, впродовж рейдів, з балансоутримувачами проведено додаткову роз’яснювальну роботу стосовно порядку доступу до укриттів під час сигналу оповіщення «Повітряна тривога» та відповідальності у разі не виконання вимог посадових осіб цивільного захисту.

Всі порушення, які були виявлені – зафіксовано. Складені акти передані відповідальним органам для усунення недоліків в найкоротші терміни.

Перевірки триватимуть й надалі, як вдень, так і вночі.

перевірка укриттів Києва
перевірка укриттів Києва

Популярні новини зараз
Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор Гороскоп на жовтень-2023 для всіх знаків Зодіаку: повний крах Левів, неймовірна удача Водоліїв та метушня Овнів У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця
Показати ще

Нагадаємо, що балансоутримувачі укриттів комунальної та приватної форми власності, на балансі яких перебувають приміщення віднесені до фонду захисних споруд цивільного захисту столиці, зобов’язані забезпечити цілодобовий та безперешкодний доступ громадян до зазначених приміщень незалежно від часу оголошення повітряної тривоги.

Мешканці можуть знайти найближчі до них укриття за допомогою інтерактивної карти.