У Першого заступника Державної екологічної інспекції Дмитра Заруби відбулося інтервʼю з «Бостонським радіо», під час якого було розглянуто найбільш резонансний випадок, наслідки ракетного удару по нафтофтобазі у смт. Калинівка, Фастівського району Київської області, що сталося 24 березня 2022 року.

У цьому інтервʼю Дмитро Заруба розповів про деталі і наслідки цієї події. За його словами, ракетне влучання у нафтофтобазу призвело до масштабного забруднення великої площі сільськогосподарських земель. Загальна площа забруднення становить 25,5 тисяч квадратних метрів.

Він наголосив на тому, що наслідки цього забруднення суттєво вплинули на екологічну ситуацію в районі, а також на сільськогосподарські угіддя та місцеве населення.

Загальна сума збитків за забруднення атмосферного повітря складає 424 мільйони 716 тисяч гривень.

Також він доповнив, що на сьогоднішній день загальна сума збитків заподіяних довкіллю внаслідок збройної агресії російської федерації та бойових дій на території всієї України складає близько 2 трлн. гривень.

Популярні новини зараз
Від пекучого красеня не залишилося зі сліду: як через 18 років виглядає циган Міро із серіалу "Кармеліта" Гороскоп на тиждень 2-8 жовтня для всіх знаків Зодіаку: влада Риб, вибір Стрільців та перешкоди Дів Кредити, борги з комуналки та робота у "темну": пенсіонерам зібралися урізати виплати Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Цей інцидент ще раз підкреслює важливість приділення належної уваги екологічним питанням та необхідність вжиття ефективних заходів для захисту довкілля та збереження природних ресурсів.