Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

Як пояснює експерт, росіяни підірвали Каховську ГЕС саме зараз, тому що розуміли, що буде контрнаступ, а в такому разі ЗСУ буде важко форсувати Дніпро. За його словами, це все як «не дістанеться нікому, давай вб’ємо наречену», це у них генетично закладено.

«Нам потрібно зрозуміти для себе, що це не зупинить наш контрнаступ. Я впевнений, що у наших було розуміння, що таке може бути, наші готові до цього, я впевнений, що все буде гаразд. Добре, ну, зупинили вони контрнаступ на 4 дні, ой-ой», - зазначає Георгій Біркадзе.

Водночас він зауважує, що наслідки цього екоциду будуть довготривалими, це дійсно жахлива ситуація. Як нагадує експерт, 2 мільйони гектарів у Херсонській області – це найкрутіші землі, найродючіші, і підрив Каховської ГЕС дійсно рівний катастрофі в екологічному плані.

Популярні новини зараз
Тесть організував "облаву" ТЦК на зятя-ухилянта Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, наймолодший боєць батальйону «Братство» з позивним «Еней» розповів про міліталікультуру.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, чому росіяни взірвали Каховську ГЕС.