Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Я так розумію, що в Каховській ГЕС заряди ці на підриви були закладені ще рік тому, буквально в перші дні, коли вона була захоплена. Тобто передові загони російських військ провели замінування, як тільки їхня нога туди ступила, і вони взяли це все під контроль», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, насамперед, окупанти вивели засоби для підриву ГЕС, встановили детонатори. Як зазначив Олександр Новохатський, відповідальна за підрив Каховської ГЕС не одна якась людина, цим займалася певна структура, певний колектив.

«Це міг бути армійський підрозділ, у чому я сильно сумніваюся. Найімовірніше, це був або підрозділ військової розвідки, або ФСБ», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, експерт розповів, чому росіяни взірвали Каховську ГЕС: «Візьмуть і вдарять ядеркою по бєлгороду».

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Олександр Кочетков пояснив, чи вплине підрив окупантами Каховської ГЕС на ситуацію на фронті: «Подія масштабна».