Про це вона розповіла на каналі «Дикий live».

«У нас є необхідність якнайшвидше суспільство споживачів перетворити на суспільство творців, тобто людей, які щось дають, пропонують, створюють. Поки що немає (у тележурналістів – Ред.) такого серйозного ставлення та поваги до аудиторії», - повідомила Юлія Литвиненко.

За словами журналістки, на телебаченні забувають дослухатися до думки аудиторії, тому там вірять, що все, що вони дають, люди споживатимуть. Але, як зазначила Юлія Литвиненко, це фатальна помилка, що призводить до втрати телевізійними каналами аудиторії.

«Це не критика, це банальна констатація факту. І тому люди забувають про телевізор, йдуть від телевізора вглиб соціальних мереж, інтернету», - заявила Юлія Литвиненко.

Популярні новини зараз
Тесть організував "облаву" ТЦК на зятя-ухилянта 12-річну школярку вигнали з уроку за те, що вона прийшла у дешевій спідниці Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Twitter заблокував українців, які говорять про війну: знайдено причину проблеми із «sensitive content».

Також Знай.ua повідомляв, що російські пропагандисти закликають розбомбити Київське водосховище: «Просто показати».